Ďalšie poskytované služby

Svadobné fotenie

Svadobné fotenie

Ponúkam služby svadobného fotografa či už počas celej svadby, od prípravy cez obrad až po zábavu a odčepčenie alebo Vám viem poskytnúť fotenie či už časti svadobného dňa alebo len samotné portrétové fotky novomanželov. Všetko závisí od Vašej požiadavky a vzájomnej dohody.

Svadobná fotografia
Rodinné fotenie

Rodinné fotenie

Milujem fotenie rodinných fotografí vonku. Príroda, ktorá sa nachádza v pozadí fotiek iba dopĺňa rodinnú atmosféru.
V prípade nepriaznivého alebo chladného počasia sa fotenie presúva do interiéru a použitím rekvizít vznikajú taktiež úžasné fotky.

Rodinné fotenie
Tehotenská fotografia

Tehotenská fotografia

Zaznamenávať tehotensko je výnimočná vec. Fotky, ktoré sa urobia počas tehotenstva zostávajú z rodinou navždy. Snažím sa preto tieto momenty zachytávať autenticky.

Tehotenská fotografia
Stužková slávnosť

Stužková slávnosť

Počas stužkovej sú najdoležitejší študenti a ich učitelia. Preto im venujem najväčšiu pozornosť. Fotenie ceremoniálu predávania stužiek, programu, odovzdávanie tortičiek či študentov v zákulisí sú úplnou samozrejmosťou. Netreba nezabúdať však na rodičov či priateľov, ktorí sa zúčastnia. Spoločné fotky sú preto veľmi dôležité.

Stužková slávnosť
Prvé sväté prijímanie

Prvé sväté prijímanie

Silné emócie a významná udalosť pre deti aj rodičov. Snažím sa prostredníctvom mojich fotiek zobraziť nielen strach a stres detí pred začiatkom, ale taktiež aj spokojnosť a radosť po tom, ako majú obrad za sebou. Rodinné fotenie v interiéry alebo exteriéry je súčasťou ponúkaných služieb.

1. sv. prijímanie
Portrétová fotografia

Portrétová fotografia

S portrétovou fotografiou som začínal a je to niečo, čo ma veľmi baví. Vonku či vnútri. Deti, mládež či dospelí. Veselé či vážne. Podľa vzájomnej dohody. :)

Portréty

Peter Jánoška Copyright © Všetky práva vyhradené