Moje svadby

Chcem sa s Vami podeliť o fotografie ako aj hodnotenia svadobných párov z niektorých svadieb, ktoré som fotil. Každá z nich mi niečo dala, či už nové skúsenosti alebo nových priateľov.
Svadobné fotografie, ktoré uvidíte sú len ukážkou toho, ako pracujem. Nakoľko je každý pár budúci novomonaželov iný, má aj iné očakávania a predstavy. Či už ste vážni či veselí, teším sa na spoluprácu.

Lenka a Jozef

Svadba v troch krajinách

Svadba v troch krajinách

Kysucké prípravy / Moravská svadba / Portrétové fotenie v Poľsku

Fotogaléria

Denisa a Marcel

Svadba Denisy a Marcela

Svadba Denisy a Marcela

fotogaléria

Janka a Daniel

Svadobný deň Janky a Daniela

Svadobný deň Janky a Daniela

30. marec 2019

Svätý Jur / Pezinok

pozrieť fotografie

Adriana a Dušan

Recenzia od nevesty

Recenzia od nevesty

„Dakujeme skvelemu fotografovi Peter Janoska za perfektnu pracu. Zachytil momenty, kedy sme ani netusili ze nas fotil a na mnohych sme sa aj dost pobavili. Pri prezerani fotiek … “

čítať viac

Dáša a Martin

Hodnotenie novomanželov

Hodnotenie novomanželov

„Musíme povedať, že Peťo je nie len super fotograf, ale aj super človek. Je veľmi dôležité, aby ste počas svadobného dňa mali okolo seba tých správnych ľudí a my sme si nemohli vybrať lepšieho fotografa. Fotenie svadobných portrétov sme si užili a …“

pozrieť viac

Mirka a Dušan

Hodnotenie z úst nevesty

Hodnotenie z úst nevesty

„Každá nevesta túži premeniť vysnený deň na skutočnosť..tá, čo píše tieto riadky, možno ešte viac. Som zarytý perfekcionista a tým, že ako folkloristka som bola súčasťou mnohých svadieb, vedela som, že nájsť niekoho, kto dokáže fotografiou zachytiť emócie nebude ľahké.
Podarilo sa … Na fotografie sa neviem vynadívať … "

dozvedieť sa viac

Anabela a Peťo

Pár slov

Pár slov

" Peto je skvely fotograf urcite ho odporucam, ci uz na svadobne fotenie alebo klasicke rodinne foto. Atmosfera pri foteni je vzdy velmi prijemna, uvolnena aj ked sa fotíte … "

dočítať sa viac

Tinka a Zoli

Moje svadby

Fotenie svadobných portrétových fotografií prebiehalo vo viniciach. Krásne prostredie a úžasní ľudia, výsledok stojí za to.

galéria svadobných fotografií

Mário a Nicol

Moje svadby

Moja prvá svadba za hranicami Slovenskej republiky. Vo Viedni na radnici sa konal sobáš Mária a Nicol. Všetko bolo úžasne pripravené a atmosféra bola veľmi priateľská.

prezrieť všetky fotky

Peter Jánoška Copyright © Všetky práva vyhradené